Tvorba webstránok

Vytvárame profesionálne a funkčné webové stránky, ktoré dostanú vašu spoločnosť do povedomia. Cieľom každého webu je zvýšiť obrat spoločnosti a možnosť ponúkať svojim zákazníkom stále nové produkty a služby. Webová stránka je súčasťou firemnej identity vašej spoločnosti a poskytuje potenciálnym zákazníkom všetky dôležité informácie. Pri tvorbe webstránok prepájame umelecké a technické znalosti, aby sme vytvorili web podľa vašich predstáv.

Vytvoríme pre vás:

 • osobné a firemné web stránky
 • inzerčné portály
 • blogy a magazíny
 • prezentačné weby s portfóliom
 • microsite, alebo landing page
 • Iný druh webu podľa želania
Obrázok sekcie tvorba webstránok

Eshopy a e-commerce

Internetové obchodovanie sa stalo trendom súčasnosti a okrem kamenných predajní, mnohé firmy založili aj e-shopy. Ide o vysoko návratnú investíciu, z ktorej môžete dlhodobo profitovať. Našim cieľom je maximalizovať predaj vašich produktov a služieb a zabezpečiť vám pravidelný zisk. Vytvárame e-shopy, ktoré sa odlišujú od konkurencie najmä svojim dizajnom a funkciami, ktoré ponúkajú. Naša spolupráca sa začína určením cieľov, ktoré chce klient dosiahnuť a tiež definovaním požiadaviek, ktoré by mal jeho e-shop spĺňať.

Chceme e-shop
Obrázok sekcie eshopy a e-commerce

Webové portály a programovanie

Je dobre známe, že kto podniká, by mal mať webovú stránku. Bez programovania je ale takmer nemožné vytvoriť kvalitný web. Predstavuje dôležitú súčasť jeho tvorby a vďaka tejto službe váš web disponuje rôznymi špecifickými funkciami. Programovanie webovej stránky na mieru má veľkú výhodu oproti konkurencii a firma tak dokáže prilákať oveľa viac zákazníkov. Umožňuje tiež kompatibilitu webu pre internetové prehliadače a webový obsah sa stáva dostupnejším. Pri programovaní vašich webových stránok používame algoritmické myslenie a moderné technológie.

Obrázok sekcie webové portály a programovanie

Web design

Web dizajn je neodmysliteľnou súčasťou tvorby webovej stránky, pretože práve ten rozhoduje o tom, či návštevník ostane na vašom webe alebo ho opustí v priebehu niekoľkých sekúnd. Ak návštevníci príliš rýchlo odchádzajú z vášho webu, znamená to, že pre nich nie je dostatočne zaujímavý alebo jednoducho nenašli to, čo hľadali. Preto sa pri tvorbe web dizajnu zameriavame na to, aby bol váš web prehľadne spracovaný a pútal pozornosť. Potenciálny zákazník si vás tak dokáže ľahšie zapamätať, aj keď momentálne nehľadá, to čo ponúkate.

Obrázok sekcie web design

Content marketing a copywriting

Obsahový marketing predstavuje určitý spôsob komunikácie firmy so zákazníkom. Firma má tak možnosť zvýšiť predaj vďaka pravidelnému informovaniu zákazníkov o svojich produktoch, zloženiach, novinkách a zároveň plní vzdelávaciu funkciu v oblasti, na ktorú sa zameriava. Copywriting nie je nič iné ako písanie pútavých reklamných textov za účelom predaja vášho produktu alebo služby. Každý copywriter s dlhoročnými skúsenosťami vie, že zákazníci najprv text skenujú a začnú čítať až vtedy, keď zhodnotia, že im ponúkate zaujímavé informácie.

Ponuka našich služieb:

 • textácia webových stránok
 • popisy produktov
 • písanie predajných textov
 • tvorba SEO optimalizovaných blogov
Obrázok sekcie content marketing a copywriting

SEO optimalizácia

SEO optimalizácia webovej stránky pomáha zlepšiť viditeľnosť webových stránok v internetovom vyhľadávaní a zvýšiť jej organickú návštevnosť. Samotný Google zobrazuje na najvyšších pozíciách také webové stránky, ktoré sú technicky vyspelé, rýchle, zabezpečené, optimalizované pre mobilné zariadenia, logicky štruktúrované a obsahovo kvalitné. Náročný Google algoritmus vyhodnocuje viac ako 200 on-page a off-page signálov, ktoré ovplyvňujú návštevnosť vášho webu.

Pri SEO optimalizácii webovej stránky sa zameriavame na:

 • on-page
 • off-page
 • linkbuilding
Obrázok sekcie SEO optimalizácia

Online marketing, PPC a reklama

Nezameriavame sa len na tvorbu webových stránok, ale aj na ich propagáciu. Online marketing je modernou a efektívnou formou marketingu. Jeho cieľom je propagácia produktov a služieb na základe premyslenej marketingovej stratégie. Nechajte internetový marketing na našich špecialistov, ktorí dokážu zacieliť PPC reklamy tak, aby sa váš obsahom zobrazoval relevantnému publiku. PPC reklamy zabezpečujú efektívne využitie finančných prostriedkov a perfektnú merateľnosť výsledkov.

Obrázok sekcie online marketing, PPC a reklama

Kódovanie HTML

Aj keď existujú mnohé systémy, ktoré slúžia na tvorbu webov, profesionálne nakódovaná stránka spĺňa presné požiadavky klienta. Bez kódovania sa často stáva, že klienti narazia na funkcie, ktoré nespĺňajú to, čo by od nich očakávali.

Nakódujeme:

 • HTML šablónu
 • šablónu pre email a newsletter
 • HTML banner
Obrázok sekcie kódovanie HTML

Web zdarma pre neziskové organizácie

Uvedomujeme si, že ako nezisková organizácia si nemôžete dovoliť veľké výdavky spojené s tvorbou webovej stránky, no napriek tomu ju potrebujete. Oceňujeme hodnotnú činnosť, ktorej sa venujete a preto ponúkame tvorbu webovej stránky pre neziskové organizácie ZADARMO. Nehľadajte za tým žiadne ale a jednoducho nás kontaktuje s požiadavkou.

Obrázok sekcie neziskové organizácie

Ďalšie služby

Nenašli ste službu, ktorú ste hľadali? Pozrite si, aké ďalšie služby vám vieme ponúknuť. Vyberte si niektorú z nich a neváhajte nás kontaktovať s vašou požiadavkou.

Redesign pôvodných webstránok

Zdá sa vám, že váš web je už zastaralý, neaktuálny a chceli by ste ho zmeniť? Máme pre vás riešenie.

Kontrola a odvírenie webstránok

Zabezpečujeme pravidelnú kontrolu vašej webovej stránky a navrhujeme vylepšenia, aby bol váš web funkčný a rýchly.

Spravovanie a údržba webstránok

Máte svoj web a potrebujete pomôcť s jeho prevádzkou? Prenechajte jeho spravovanie a údržbu špecialistom.

Preklad a lokalizácia

Chcete, aby bol váš web dostupný aj v iných jazykoch? Prekladáme webové stránky v jazykoch ako sú angličtina a nemčina vrátane administračného rozhrania.

SEO & UX audit webstránok

Urobíme kompletnú analýzu vášho webu, nájdeme chyby a navrhneme riešenie, vďaka ktorému prekonáte konkurenciu.

Poradenstvo pri výbere domény a hostingu

Chceli by ste vlastný web, ale neviete ako na to? Poradíme vám pri výbere domény a hostingu.

Analýza webu a sledovanie návštevnosti

Je váš web dostatočne zaujímavý pre návštevníkov? Zabezpečujeme pravidelnú analýzu a sledujeme jeho návštevnosť.

Spravovanie sociálnych sietí

Hľadáte niekoho, kto bude spravovať vaše sociálne siete? Nechajte to na nás a venujte sa iným dôležitým činnostiam.

Prenájom programátora

Máte veľa projektov a zišla by sa vám pomoc? Rezervujte si nášho programátora.

Máte záujem o naše služby? Poďme spolu vytvoriť niečo jedinečné!

Neváhajte nás kontaktovať a získajte bezplatnú cenovú ponuku.

Získať cenovú ponuku