Prečo si vybrať práve nás?

Vieme, aký dôležitý je prvý dojem a že ho môžete urobiť iba raz. Dávame si záležať na tom, aby bol váš web jedinečný a odlišoval sa od konkurencie.

 • Sme profesionálmi

  Máme dlhoročné skúsenosti a vieme čo od nás očakávajú naši klienti.
 • Realizujeme vaše vízie

  Pozorne počúvame, aká je vaša vízia a snažíme sa ju naplniť podľa predstáv.
 • Ponúkame komplexné služby

  Okrem vytárania profesionálneho webu sa zaoberáme aj grafikou, programovaním, SEO optimalizáciou a tiež online marketingom.
Obrázok sekcie prečo my

Služby, ktoré potrebujete

Online priestor postupne mení náš každodenný život a mnohé firmy pochopili, aké dôležité je využívať profesionálne služby. Každá firma chce, aby o nej vedelo čo najväčšie publikum, ale často netušia ako na to. My si uvedomujeme, že po týchto online službách je obrovský dopyt a preto sa snažíme komplexne riešiť všetky požiadavky našich klientov.

Nesľubujeme, ale konáme, pretože vieme, že to čo sa od nás očakáva sú výsledky. Webové stránky sú základným pilierom úspechu väčšiny firiem a potenciálni zákazníci očakávajú, že ako seriózna firma im poskytnete všetky dôležité informácie na vašom webe. Ak nemáte webovú stránku, vaša firma sa stáva neviditeľnou a len veľmi málo ľudí vie, čo skutočne robíte. Pripravujete sa o množstvo nových zákazníkov a v konečnom dôsledku aj o zisk. Vytvorenie webovej stránky však nestačí. Bez SEO optimalizácie, kvalitného obsahu a dobre nastavenej marketingovej stratégie si váš web nikto nevšimne. To je dôvod prečo by ste mali spolupracovať s profesionálmi, ktorí ponúkajú tieto služby a vedia čo všetko je potrebné na propagáciu vašej firmy.

Zistite viac
Programovanie

Programovanie je dôležitou súčasťou tvorby kvalitnej webovej stránky. Zabezpečuje špecifické funkcie, umožňuje kompatibilitu webu pre vyhľadávače a webový obsah je dostupnejší.

Marketing

Správne nastavená marketingová stratégia je kľúčová pri dosahovaní zisku. Nemali by ste zanedbávať hodnotný obsah, pretože ten rozhoduje o tom, či sa návštevníci na váš web vrátia alebo nie.

Grafika

Web dizajn rozhoduje o tom, či váš web návštevníka zaujme alebo ho opustí v priebehu niekoľkých sekúnd. Preto je dôležité prehľadné spracovanie a pútavá vizuálna stránka.

SEO

SEO optimalizácia pre vyhľadávače predstavuje úpravu vašej webovej stránky s cieľom zvýšiť jej viditeľnosť vo výsledkoch internetového vyhľadávania.

Zrealizované projekty

Každý projekt si vyžaduje individuálny prístup a nie je možné opakovane používať rovnaké riešenia. Pri realizácii projektov sa zameriavame najmä na požiadavky klientov, ktoré sú niekedy veľmi špecifické. Pozrite si projekty, na ktorých sme sa podieľali.

 • Všetko
 • Web
 • Eshop
 • Grafika
 • Branding
 • Online marketing
 • SEO
 • Úpravy & redizajn
Projekt 6k8video.sk
6k8video.sk

Prezentačný web na mieru pre svadobného kameramana

Prejsť na web
Projekt Lotusnm.sk
Lotusnm.sk

Maličký web pre upratovaciu firmu Lotus z Nového Mesta nad Váhom

Prejsť na web
Projekt Zobor.sk
Zobor.sk

Maličký web pre nadšenca do počasia s interaktívnymi mapami

Prejsť na web
Projekt Hanamana.sk
Hanamana.sk

Eshop s ezoterikou

Prejsť na web
Projekt Ekofakt.sk
Ekofakt.sk

Uzavretý eshop orientovaný na B2B segment

Prejsť na web
Projekt Loris.sk
Loris.sk

Eshop s parfumériou

Prejsť na web

Dôležité fakty o nás

Za každým úspešným projektom je obrovské úsilie zo strany našich špecialistov a množstvo strávených hodín nad jeho realizáciou. Máme snahu sa zlepšovať a prinášať klientom overenú kvalitu. Dokazujú to aj naše čísla, ktoré sa pravidelne navyšujú.

0

spokojných klientov

0

ročne dokončených projektov

0

klientov v správe

0

vypitých šálok kávy

Máte záujem o naše služby? Poďme spolu vytvoriť niečo jedinečné!

Neváhajte nás kontaktovať a získajte bezplatnú cenovú ponuku.

Získajte ponuku